Institut de Santa Coloma de Farners

Departaments de l'Institut de Santa Coloma de Farners

 CURS 2017-2018

Llengües estrangeres Anglès Cristina Bou 
    Montse Figueras 
    Carme Soler Roura 
    Elisabet Verdaguer
    Blanca Fernández 
    Fina Bassó / Amaia Zúñiga
    Marta Oliveras
    Gemma Feliu
    Georgina Planas
  Francès Carme Soler Pol  (CD)
Llengües Llatí Glòria Villa 
    Bàrbara Valentí
  Llengua Catalana i Literatura Assumpta Alsina 
    Joan Ayats
    Helena Arbussà
    Dolors Novàs 
    Montse Llagostera(CD)
    Rosa Massallé
    Sergi Múrcia
    Gemma Pla
  Llengua Castellana i Literatura Palmira Chapinal ( CD)
    Anna Galindo 
    Farners Riera
    Mercè Bofill  
    Mariàngels Domènech
    Carina Cla
    Eduard Abelenda
    Mònica Domínguez
Ciències Socials Economia Imma Pita
  Filosofia Anna Riu
    Arpad Pou
  Geografia i Història Andreu Vinyals 
    Elisabet Colomer 
    Sílvia Escañuela
    Anna Palmada 
    Paco Casamayor
    Dani Puig
    Josep Ignasi Bech de Careda
    Anna Carbonés
  Religió  J. Masoliver (CD)
Matemàtiques Matemàtiques Mª Àngels Cabrera 
    Eva Puigdemont
    Pep Solà 
    Martí Torras
    Carles Vilà
    Guillem Bonet (CD)
    Gemma Vilarrubias
    Mireia Garcia
    Antonio Sánchez 
Ciències Biologia i Geologia Anna Sàbat 
    Joan Madeo
    Montse Vehi
    Carme Llibre
  Física i Química Imma Compte
    Emma Masó (CD)
    Joan Cullell
    Mercè Company/Elisabet Barbero
Tecnologia Tecnologia Roser Santaeulària  (CD)
    Dolors Oliveras
    Ignasi Català 
    Montse Serramitja 
    Silvia Viñas 
    Josep Cullell
Expressió Dibuix Yasmin Tena
    Lídia Vílches
  Educació Física Evarist Justícia
    Imma Malagelada
    Mateu Margall  
  Música Elvis Mallorquí   (CD)
    Josep Vidal
    Montse Torrent
Administratiu Administració d’empreses (501) Toni Riera (CD)
    Xavier Tarrés
    Ramon  Nos
    Antonio Sánchez
    Raquel Galdón
  Formació i orientació laboral ( 505) Àngel Caballé
  Proc. de gestió administrativa (622) Montse Bonet 
    Isa Hernández  
    Anna Mª Puig
    Xavier Muñoz
Electricitat Sist.  electrotècnics i automàtics (525) Josep Turró
  Instal·lacions electrotècniques (606) Josep m Bernabé ( CD)
    Joan Villaret
    Joan Comas
    Salvador Adam Tecno TIC
Serveis a la Comunitat Intervenció socio-comunitària (508) Carme Bosch (CD)
    Farners Cubies
    Gemma Milà
  Serveis a la Comunitat (625) M.Carme Margarit
    Montse Aragay
    Sílvia Rubio
  P. sani.assist ( 620) Jordina Peracaula 
    David Soler
Equip d’Orientació Psicologia i Pedagogia Dolors Franch 
    Carme Jiménez (CD)
    Gemma Milà 
  Instal·lacions electrotècniques Albert Fontrodona 
  Instal·lacions electrotècniques Salvador Adam
  Unitat de Suport a l’Ed.Especial (USEE) Farners Massó 
    Carme Pujol
  Aula d’acollida Montse Varas
PFI Docent Juanjo Butrón
     
Personal laboral docent Educadora social Carmina Cordonet/ Vanessa Molina
  Monitor de pintura  Josep Manel Vergés