Institut de Santa Coloma de Farners

Departaments de l'Institut de Santa Coloma de Farners

 CURS 2020-2021

Llengües estrangeres   Anglès Cristina Bou 
      Montse Figueras 
      Carme Soler Roura
      Elisabet Verdaguer
      Gemma Feliu
      Marta Oliveras
      Àurea Moll
      Laia Franquesa
      Roser Bausà
    Francès Carme Soler Pol  (CD)
Llengües   Llatí Glòria Villa 
      Bàrbara Valentí
    Llengua Catalana i Literatura Assumpta Alsina (CD)
      Dolors Novàs 
      Helena Arbussà
      Montse Llagostera
      Sergi Múrcia
      Cristina Carbonell
      Mireia Tordera/ Ariadna Torrent
    Llengua Castellana i Literatura Palmira Chapinal ( CD)
      Anna Galindo 
      Farners Riera
      Mercè Bofill 
      Mariàngels Domènech
      Elena Saavedra
Ciències Socials   Economia Imma Pita
    Filosofia Mònica Carbó
      Arpad Pou
    Geografia i Història Andreu Vinyals 
      Elisabet Colomer 
      Sílvia Escañuela
      Paco Casamayor
      Dani Puig
      Elvis Mallorquí   
      Sandra Araque
    Religió  J. Masoliver (CD)
Matemàtiques   Matemàtiques Guillem Bonet 
      Eva Puigdemont (CD)
      Pep Solà 
      Carles Vilà
      Gemma Vilarrubias
      Marc Alberto
      Elena  Arroyo
Ciències   Biologia i Geologia Anna Sàbat 
      Joan Madeo
      Montse Vehi
      Carme Llibre
    Física i Química Imma Compte
      Joan Cullell
      Jordi Bou (CD)
      Elisabet Barbero
      Encarnació Pérez
Tecnologia   Tecnologia Roser Santaeulària  (CD)
      Dolors Oliveras
      Ignasi Català 
      Montse Serramitja 
      Silvia Viñas 
Expressió   Dibuix Pere Rovira 
      Joan Antoni Faneca
    Educació Física Evarist Justícia
      Mateu Margall 
      Carles Garcia
    Música Josep Vidal
      Rosa Badenas (CD)
Administratiu   Administració d’empreses (501) Toni Riera (CD)
      Xavier Tarrés
      Joana Serra
      Xavier Muñoz
     Formació i orientació laboral ( 505) Raquel Galdón (CD)
      Àngel Caballé
    Proc. de gestió administrativa (622) Isa Hernández 
      Daniel Francesch
      M. Àngels Pujals
Electricitat   S. electrotècnics i automàtics (525) Josep Turró ( CD)
    Instal.  electrotècniques (606) Josep m Bernabé
      Salvador Adam
      Juan Antonio Salguero
Serveis a la Comunitat   Intervenció socio-comunitària (508) Carme Bosch 
      Elisenda Bernatellada
      Rosa M. Tardiu
    Serveis a la Comunitat (625) M.Carme Margarit
      Muntsa Aragay
      Farners Cubies
      Alba Vidal
    P. sani.assist ( 620) Jordina Peracaula (CD)
Equip d’Orientació   Psicologia i Pedagogia Dolors Franch 
      Carme Jiménez (CD)
      Xantal Lloberas
      Albert Fontrodona 
    Unitat de Suport a l’Ed.Especial (SIEI) Farners Massó 
      Meritxell Soler
      Pilar Perpiñà
      Anna Fusté
    Aula d’acollida Montse Varas
PFI   Docent Iratxe Molina
Personal laboral docent    Educadora

Carmina Cordonet

     

Carme Gamell

     Moonitor pintura Josep Manel Vergés
    TIS