Institut de Santa Coloma de Farners

Departaments de l'Institut de Santa Coloma de Farners

 CURS 2018-2019

Llengües estrangeres   Anglès Cristina Bou 
      Montse Figueras 
      Carme Soler Roura
      Elisabet Verdaguer
      Blanca Fernández 
      Gemma Feliu
      Marta Oliveras
      Àurea Moll
      Jordi Castell
      Anna Delort
    Francès Carme Soler Pol  (CD)
Llengües   Llatí Glòria Villa 
      Bàrbara Valentí
    Llengua Catalana i Literatura Assumpta Alsina (CD)
      Dolors Novàs 
      Helena Arbussà
      Montse Llagostera
      Sergi Múrcia
      Laia Sánchez/Josep Agustí
       
    Llengua Castellana i Literatura Palmira Chapinal ( CD)
      Anna Galindo 
      Farners Riera
      Mercè Bofill 
      Mariàngels Domènech
      Carina Cla
      Bàrbara Valentí
       
Ciències Socials   Economia Imma Pita
    Filosofia Mònica Carbó
      Arpad Pou
    Geografia i Història Andreu Vinyals 
      Elisabet Colomer 
      Sílvia Escañuela
      Paco Casamayor
      Dani Puig
      Elvis Mallorquí   
      Sandra Araque
    Religió  J. Masoliver (CD)
       
Matemàtiques   Matemàtiques Guillem Bonet (CD)
      Eva Puigdemont
      Pep Solà 
      Carles Vilà
      Gemma Vilarrubias
      Marc Alberto
      Elena  Arroyo
      Carles Casanovas
       
Ciències   Biologia i Geologia Anna Sàbat (CD)
      Joan Madeo
      Montse Vehi
      Carme Llibre
    Física i Química Imma Compte
      Joan Cullell
      Elisabet Barbero
       
Tecnologia   Tecnologia Roser Santaeulària  (CD)
      Dolors Oliveras
      Ignasi Català 
      Montse Serramitja 
      Silvia Viñas 
      Alberto Pérez
       
Expressió   Dibuix Pere Rovira (CD)
      Àlex Gallardo
    Educació Física Evarist Justícia
      Mateu Margall 
      Jordi Ibiza
    Música Josep Vidal
      Rosa Badenas
       
Administratiu   Administració d’empreses (501) Toni Riera (CD)
      Xavier Tarrés
      Joana Serra
      Xavier Muñoz
     Formació i orientació laboral ( 505) Raquel Galdón
      Àngel Caballé
    Proc. de gestió administrativa (622) Montse Bonet 
      Isa Hernández  
      Anna Mª Puig
       
Electricitat   S. electrotècnics i automàtics (525) Josep Turró ( CD)
    Instal.  electrotècniques (606) Josep m Bernabé
      Joan Villaret
      Salvador Adam
      Albert Fontrodona
Serveis a la Comunitat   Intervenció socio-comunitària (508) Carme Bosch (CD)
      Farners Cubies
      Montse Aragay
    Serveis a la Comunitat (625) M.Carme Margarit
      Maria Costa/Iratxe Molina
      Sílvia Rubio
    P. sani.assist ( 620) Jordina Peracaula
      Andrea Requena
Equip d’Orientació   Psicologia i Pedagogia Dolors Franch 
      Carme Jiménez (CD)
    Instal·lacions electrotècniques Albert Fontrodona 
    Instal·lacions electrotècniques Salvador Adam
    Unitat de Suport a l’Ed.Especial (SIEI) Farners Massó 
      Carme Pujol
       
    Aula d’acollida Montse Varas
PQPI   Docent Juanjo Butrón
       
Personal laboral docent    Educadora

Carmina Cordonet/Laura Fernández

     Moonitor pintura Josep Manel Vergés