L'institut

Departaments de l'Institut de Santa Coloma de Farners

CURS 2021-2022

Llengües estrangeres Anglès Cristina Bou
    Montse Figueras
    Carme Soler Roura
    Elisabet Verdaguer
    Marta Oliveras
    Gemma Feliu
    Mariona Jiménez
    Bruna Portet
    Mireia Verdeny
    Laura Riera
  Francès Carme Soler Pol (CD)
Llengües Llatí Glòria Villa
    Bàrbara Valentí
  Llengua Catalana i Literatura Assumpta Alsina
    Helena Arbussà
    Dolors Novàs (CD)
    Montse Llagostera
    Sergi Múrcia
    Fanny Crous
    Leticia Garcia
    Roser Sala
  Llengua Castellana i Literatura Palmira Chapinal ( CD)
    Mariàngels Domènech
    Mercè Bofill
    Eva Albertí
    Evelin Ruz
    Aranxa Mas de Xaxars
    Matilde Villalba
    Luciano Fernández
Ciències Socials Economia Ariadna Aguilera
  Filosofia Mònica Carbó
    Arpad Pou
  Geografia i Història Andreu Vinyals
    Elisabet Colomer
    Sílvia Escañuela (CD)
    Paco Casamayor
    Dani Puig
    Elvis Mallorquí
    Sònia Quijada
    Elvira Giménez
  Religió J. Masoliver
Matemàtiques Matemàtiques Guillem Bonet
    Eva Puigdemont (CD)
    Carles Vilà
    Gemma Vilarrubias
    Elena Arroyo
    Marc Alberto
    Tània Rodeja
    Maria Mezquita
    Víctor Herrero
Ciències Biologia i Geologia Montse Vehi (CD)
    Carme Llibre
    Montse Puig
    Josep Collell
    Marta Rodriguez
    Gemma Papell
  Física i Química Imma Compte
    Joan Cullell
    Jordi Bou
    Barbero Camps, Elisabet
    Ester Manrique
Tecnologia Tecnologia Roser Santaeulària (CD)
    Dolors Oliveras
    Ignasi Català
    Montse Serramitja
    Ivette Serrallonga
Expressió Dibuix Pere Rovira
    Alex Gallardo
    Claudia Palma
  Educació Física Evarist Justícia
    Carles Garcia
    Adrià Verdaguer
    Laura Turon
  Música Rosa Badenas (CD)
    Àngel Pubill
Administratiu Administració d’empreses (501) Joana Serra
    Xavier Muñoz
    M. Àngels Pujals (CD)
    Xavier Torres
  Formació i orientació laboral ( 505) Raquel Galdón
    Àngel Caballé
  Proc. de gestió administrativa (622) Marta Noguer
    Xavier Pellejer
    Núria Villena
Electricitat Sist. electrotècnics i automàtics (525) Sergi Ortiz (CD)
    Joan Felip Fernández
  Instal·lacions electrotècniques (606)

Joan Salguero

    Salvador Adam Tecno TIC
    Facundo Garcia
Serveis a la Comunitat Intervenció socio-comunitària (508) Elisenda Bernatallada
    Rosa M. Tardiu
    Alba Vidal
    Maria Noguera (CD)
  Serveis a la Comunitat (625) M.Carme Margarit
    Sílvia Rubio
    Muntsa Aragay
    Montse Puigvert
  P. sani.assist ( 620) Jordina Peracaula
     
Equip d’Orientació Psicologia i Pedagogia Carme Jiménez (CD)
    Xantal Lloveras
    Anna Monja
    Susana Martínez
  Instal·lacions electrotècniques DIV Albert Fontrodona
  SIEI Farners Massó
    Meritxell Soler
    Pilar Perpiñà
    Nadia El Kharroubi
  Aula d’acollida Montse Varas
PFI Docent Mercè Prieto
  Tècnic pintura Josep Manel Vergés
  Educadores Carmina Cordonet
    Carme Gramell
    Carina Ruiz
  TIS  
    Clara Heras
  Psicòloga Neus Rossell
     
  Vetlladora