Institut de Santa Coloma de Farners

Òrgans de l'Institut de Santa Coloma de Farners

EQUIP DIRECTIU
DIRECTORA DOLORS OLIVERAS FERRERÓS
CAP D'ESTUDIS SERGI MÚRCIA MANZANO
CAP D'ESTUDIS ADJUNT ÀNGEL CABALLÉ
CAP D'ESTUDIS DE F.P. JOAN VILLARET BOIX
COORD. PEDAGÒGIC CARLES VILÀ MULLERAS
SECRETARIA CRISTINA BOU AMAT

 

Consell Escolar (propera renovació novembre 2018
Directora | President/a M. Dolors Oliveras Ferrerós
Cap d'estudis Sergi Múrcia Manzano
Representant de l'Ajuntament Carme Dilmé Burjats
Representant del professorat Helena Arbussà
  Assumpta Alsina Castelló
  Carme Bosch Llobet
  Daniell Puig Aliu
  Farners Riera Anglada
  Anna Sàbat Mir
  Carme Soler Pol
   
Representant de l'alumnat Pau Duran Lucas
  Llorenç Coll Fernández
  Aura Bruno Culubret
  Laia Alsina González
Representant de pares i mares Gemma Dalmau Pradas
  Pere Vilà Talleda
  Farners Busquets Bou
  Beatriz Jodra Brugulat
Representant del PAS Imma Busquets bou
Representant del PAE Farners Masó 
Secretari/ària Cristina Bou Amat

 

Càrrec

professor/a

Cap de departament  d'Administratiu

Cap de departament de Ciències de lanatura

Cap de departament de Ciències Socials

Toni Riera

Jordi Bou

Quim Masoliver

Cap de departament d’Electricitat

Josep Turró

Cap de departament d’Expressió

Rosa Bàdenas

Cap de departament de Serveis a la comunitat

Jordina Peracaula

Cap de departament de Llengua i literatura catalana

Assumpta Alsina

Cap de departament de Llengua i literatura castellana i clàssiques

Palmira Peracaula

Cap de departament de Llengües estrangeres

Carme Soler Pol

Cap de departament de Matemàtiques

Eva Puigdemant

Cap de departament de Tecnologia

Roser Santaeulària

Cap de departament de FOL

Raquel Galdón

Coordinació de l’Equip d’Orientació

Carme Jiménez

Coordinació d’ESO

Montse Varas

Coordinació de Batxillerat

Pep Solà

Adjunt coord. de batxillerat

Andreu Vinyals

Coordinació de FP i estada a l’empresa batx

Xavier Muñoz

Coordinació d’Informàtica

Salvador Adam

Coordinació TAC

Roser Santaeulària

Montse Serramitja

Coordinació Moodle

Montse Bonet

Guillem Bonet

Coordinació d’Activitats i Serveis

Raquel Galdón

Coordinació intranet

Josep Vidal

Coordinació de Biblioteca.

Bàrbara Valentí

Coordinació de Recursos

Xavier Tarrés

Coordinació Lingüística

Bàrbara Valentí

Coordiador PQiMC

Isa Hernández

Coordinació web

Elvis Mallorquí

Responsable de Manteniment serveis a la comunitat

J. Peracaula S. Rubio

Responsable de Manteniment Adm

Isa Hernández

Responsable de Manteniment electricitat

J. M. Bernabé

Responsable de Manteniment Laboratoris

Anna Sàbat

Responsable de Manteniment Tallers Tecno

Montse Serramitja

Responsable de Manteniment gimmnàs

Mateu Margall

Coordinació de Prevenció de Riscos Laborals

Albert Fontrodona

Coordinació FP assessorament

Isa Hernández

Coordinació intercanvis internacionals

Montse Figueras

Coordinació Revista

 Bàrbara Valentí

Tutoria de 1r A.S

Carme Soler Roura

Tutoria de 1r B.S

Rosa Badenas

Tutoria de 1r C.S

Cristina Carbonell

Tutoria de 1r D.S

Marc Alberto

Tutoria de 1r E.S

Pere Rovira
Tutoria de 1r F.S Silvia Escañuela

Tutoria de 2n A.S

Montse Llagostera

Tutoria de 2n B.S

Mercè Bofill

Tutoria de 2n C.S

Montse Serramitja
Tutoria de 2n D.S Laia Franquesa
Tutoria de 2n E.S

Anna Sàbat

Tutoria de 2n F.S

Elena Saavedra

Tutoria de 3r A.S

Joan Madeo

Tutoria de 3r B.S

Beth Barbero

Tutoria de 3r C.S

Carme Llibre

Tutoria de 3r D.S

Paco Casamayor

Tutoria de 3r E.S

Tutoria de 3r F.S

Montse Figueras

Sandra Araque

Tutoria de 4t A.S

Silvia Viñas

Tutoria de 4t B.S

Arpad Pou

Tutoria de 4t C.S

Elena Arroyo

Tutoria de 4t D.S

Tutoria de 4t E.S

Tutoria de 4t VÀLUA

Gemma Vilarrubias

Àurea Moll

Mariàngels Domènech

Tutoria de 1r A.B

Imma Compte

Tutoria de 1r B.B

Elisabet Verdaguer

Tutoria de 1r C.B 

Tutoria de 1r D.B 

Glòria Villa

Evarist Justícia 

Tutoria de 2n A.B

Helena Arbussà

Tutoria de 2n B.B

GEmma Feliu

Tutoria de 2n C.B

Andreu Vinyals

Tutoria de 1r de CFGM Gestió administrativa

Daniel Francesch

Tutoria de 2nde CFGM Gestió administrativa

XAvier Muñoz

Tutoria de 1r de CFGM Equips i inst. electrot.

 Josep Antoni Salguero

Tutoria de 2n de CFGM Equips i inst. electrot.

Salvador Adam

Tutoria de 1r de CFGM TAPS

Elisenda Bernatallada

Tutoria de 2n de CFGM TAPS

Carme Margarit

 

 

Tutoria de 1r CFGS Adm. i finances

M. Àngels Pujals

Tutoria de 2n  CFGS Adm. i finances

Toni Riera

Tutoria de 1r CFGS Educació infantil

Rosa M. Tardiu

Tutoria de 2n CFGS Educació infantil

Farners Cubies

FCT CFGM Gestió Administrativa

Joana Sera

FCT CFGM Equips i instal·lacions electrot.

Josep Turró

FCT CFGM TAPSD

Carme Bosch

Muntsa Aragay

 

FCT CFGS Administració i finances

Anna M. Puig / Isa Hernández

FCT Batxillerat

Xavier Muñoz

 

Imma Pita

FCT Vàlua

Mariàngels Domènech

FCT CFGS Educació Infantil

Carme Bosch

Farners Cubies

Jordina Peracaula

Coordinació préstec llibres

Carles Vilà, Àngel Caballé

Tutoria de l’aula d’acollida ESO

Montse Varas

Tutoria Aula Oberta

Albert  Fontrodona

Tutoria de la SIEI

Farners Massó 

Coordinador PEA UNESCO

Dolors Franch,  Quim Masoliver

Coordinadora de mediació

Clara Heras

Coordinador Escoles Verdes

Montse Vehí /Imma Busquets

Coordinadora de nivell 1r ESO

Carme Soler Roura

Coordinadora de nivell 2n ESO

MErcè Bofill

Coordinador de nivell 3r ESO

Carme Llibre

Coordinador de nivell 4t ESO

Silvia Viñas

Coordinador projecte singular (Vàlua)

Mariàngels Domènech

Coordinador Treball de Síntesi  ESO

Montse Varas Carme Jiménez

Coordinació estudi assistit

Eva Puigdemont

Coordinador hort

Salvador Adam

Coordinació projecte de recerca /concert Sant Jordi

Elvis Mallorquí

Manteniment centre

Josep M. Bernabé

Coordinació t. de recerca /concert Sant Jordi

Elvis Mallorquí

Coordinació activitats viatge 4t ESO

Eva Puigdemont, Montse Llagostera

Coordinació intercanvi Samatan

Coordinació Velobici

Salvador Adam, Carme Soler Pol

Ignasi Català, Elena Arroyo